رابط کاربری متریال یوتیوب رونمایی شد

یوتیوب (Youtube) برای کاربران ایران و جهان نامی آشناست در واقع یوتیوب معلم جهان است که حجم عظیمی از ویدیو های آموزشی درون آن قرار گرفته است,مدتی است یوتیوب از پوسته قدیمی شلوغ و بهم ریخته استفاده می کند و هم اکنون یوتیوب پوسته جدیدی رونمایی شده که از رابط کاربری متریال استفاده شده است.

در عکس اول رابط کاربری متریال یوتیوب نشان می دهد که ساده و فضای شلوغی ندارد.

Capture1

در سمنت چپ آن منوی عمودی برای دسترسی راحت تر به دسته بندی ها ایجاد شده که توسط آیکون منوی با موس باز و بسته می شود.

عکس دوم :

Capture2

در پوسته قدیم تمام انتخاب های آن مورد نیاز کاربر در زیر فوتر آن قرار گرفته بود که هم اکنون در بالای منوی هدر قرار داره که با کلیک با آن صفحه کوچکی ظاهر می شود که به راحتی می توان پوسته را تنظیم کرد,جدیدا پوسته دارک (مشکی) اضافه شده است که با فعال کردن آن در هنگام مرور صفحه در تاریکی چشم ها اذیت نکند.

خب خیلی خوب طراحی و ساخته شده که در صفحه اول هر دسته بندی به افقی نشان می دهد که هر چقدر صفحه به پایین می کشید به صورت لودینگ در میاد و صفحه دراز تر میشه مثل صفحات سایت به صورت اعداد که روش کلیک می کنید به صفحه بعد هدایت می شود.

سایت آپارات ایران جدیدا خیلی پیشرفت کرده که بهتره پوسته آپارات قدیم به رابط کاربری متریال مجهز کند.

موفق باشید دوستان…

وب ۹۶/۰۴/۰۶ 477 بازدید 2
http://usbcode.ir/?p=453
  1. Sadegh گفت:

    چرا بهتره آپارت از متریال گوگل استفاده کنه؟؟

    • درود…رابط کاربری متریال علاوه بر زیبایی باعث لود سریع در سرعت کم اینترنت می شود و هم چشم کاربر هنگام مرور اذیت نمی کند.اگه آپارات پوسته دارک (مشکلی) نیز اضافه کنه مشکل کاربران در هنگام مرور وب در شب حل میشه و چشم کاربران اذیت نمی کنه و هم در آپارات موندگار میشه…
      هم اکنون رابط کاربری آپارات هنگام لود سنگین هستش در سرعت های پایین…

دیدگاه شما