1

موضوع: ارز رمزنگاری امن - واقعا وجود دارند!

در حال حاضر همه در مورد بیت کوین اما جایگزین ما باید هشدار داد؟ ما مونرو (Monero) داریم حفظ حریم شخصی یکی از نگرانی های اصلی ساتوشی ناکاموتو بود که بیت کوین را ایجاد کرد. این تنها مختصری در مقاله White Paper Bitcoin بود که در آن نوشته شد:

با نگه داشتن کلید عمومی ناشناس: اما هنوز هم می تواند حریم خصوصی با شکستن جریان اطلاعات در جای دیگر نگهداری می شود.

به عبارت دیگر، هر تراکنش Bitcoin عمومی است - شما می توانید ببینید که کدام آدرس بیت کوین را به آدرس دیگری ارسال کردید، اما شما نمی دانید که چه کسانی این آدرس ها را دارند، مگر اینکه این شخص آن را به جهان اعلام کند.

مونرو (Monero)
Monero در آوریل 2014 با هدف توسعه یک رمزنگاری واقعی خصوصی آغاز شد. برخلاف بسیاری از رمزنگاریهای نسل دوم، این یک بیتکوین نیست. در عوض، آن بر اساس یک پروتکل جدید به نام Cryptonote بود، که به ویژگی های حفظ حریم خصوصی اجازه می داد که تیم توسعه برای معاملات inero در معرض مبهم برای هر کسی نیست که درگیر آن بود، Monero در نظر گرفته می شود "قابل تعویض"، که به معنی شما نمی توانید به هیچ یک مونرو جدا از دیگری، یا قبلا متعلق به آن بود. گفته می شود که نمی توانید معاملات را ردیابی کنید و یا نشان دهید که صاحب واقعی هستید.
https://cdn-images-1.medium.com/max/1920/1*g8gw8yf4OMGOh_u54Dlfeg@2x.png

دارک وب
از آنجا که این قابل ردیابی نیست، خلافکاران از Bitcoin به Monero تغییر کرده است، که جای تعجب نیست. هنگامی که Alphabay بازار دارک وب توسط مسئولین تعطیل شد، آنها توانستند میزان Bitcoin، Litecon و Ethereum مالک را تعیین کنند - اما نه Monero. به دلیل ویژگی های حفظ حریم خصوصی، آنها حتی نمی توانستند بگویند که مونرو او چه مقدار دارد.

http://s9.picofile.com/file/8314773742/unknown_monero_amount_2_.png

عکس بالا نشون میده که ارز مونرو دیده نشده است.

برای خرید ارز مونرو می تونید ه لینک ارز صرافی زیر بروید صرافی های زیادی وجود داره که می تونید جستجو کنید:
https://www.litebit.eu/en/buy/monero

ترجمه : https://chefkochblog.wordpress.com/2017 … hey-exist/

ارز پک کوین رایگان : http://yon.ir/MeYd8