1

موضوع: تروجان مونرو درآمد حاصل از آن به دانشگاه کره شمالی منتقل می کند

مشخص شده است که کد جدید استخراج معدن Monero و درآمد بدست آمده به یک سرور کامپیوتری واقع در اولین موسسه دانشگاهی که در کره شمالی، دانشگاه کیم ایل سونگ ساخته شده است، هدایت می شود.

Alienvault، توسعه دهنده امنیتی Cyber در روز دوشنبه اعلام کرد که آزمایشگاه های آن اخیرا یک برنامه کاربردی را که در تاریخ کریسمس 2015 میلادی رویت شد و نصب کننده ای برای نرم افزاری که معدن مونرو را تشکیل می دهد، تجزیه و تحلیل کرده است. در حالی که چنین نرم افزارهای مخرب در این روز ها رایج است، آنچه در اینجا جدید است این است که محققان می گویند که درآمد بدست آمده تروجان مونرو به دانشگاه کیم ایل سونگ در پیونگ یانگ، کره شمالی ارسال شده است کشف کرده است.

این گزارش می گوید: "کریستوگرام ها می توانند یک خط مشی مالی را برای یک کشور ایجاد کنند که تحریم ها را سخت می کند. بنابراین تعجب آور نیست که دانشگاه های کره شمالی علاقه خاصی به بورس اوراق بهادار داشته باشند. اخیرا دانشگاه علم و صنعت پیونگ یانگ از کارشناسان خارجی به سخنرانی در مورد ارز رمزنگاری دعوت کرد. نصب کننده ای که در بالا مورد بررسی قرار گرفتیم ممکن است جدیدترین محصول تلاش های خود باشد. "

https://news.bitcoin.com/wp-content/uploads/2018/01/Alienvault.png

مظنونان معمولی

مونرو اخیرا با موضوع مبارزات انتخاباتی و رسانه ها مقابله کرده است و بسیاری از نشریات در سراسر جهان نشان می دهند که جنایتکاران بیت کوین را رها کرده و به این ارز رمزنگاری جدید مونرو  رجوع می کنند. کره شمالی همچنین به عنوان یک کشور هکرها شناخته شده است، مسئول حملات سایبری به اهداف غرب است.

در حالی که هر دو مورد به احتمال زیاد به درست باشد، این معنا که آیا فریب کره شمالی همه بخشی از یک PSY-O به دست آوردن تایید عمومی برای برخی از اعتصاب (سایبری، مالی و غیره...) علیه این کشور جدا شده است یا خیر. حتی تیم Alienvault در گزارش خود اعتراف می کنند که فقط به این دلیل که کد به دانشگاه کیم ایل سونگ اشاره می کند، ثابت نمی کند که این منبع نرم افزار است، به این معنی که "استفاده از یک سرور کره شمالی یک شوخی برای فریب محققان امنیتی است. "

منبع: https://news.bitcoin.com/monero-mining- … rth-korea/

ارز پک کوین رایگان : http://yon.ir/MeYd8