1

موضوع: معرفی کیف پول ارز ریپل (Ripple)

این روزا تب خرید و فروش ارز رمزپایه شدت گرفته است که به طوری ارز ریپل یه نوع ممترکز محسوب میشه به دومین ارز رمز پایه پرکاربرد جهان تبدیل شده که نشان از استقبال بیشتر سرمایه گذاران در استفاده از ارز ریپل است.

ریپل چیست؟

شبکه پرداخت ریپل (RippleNet) و ارز دیجیتال ریپل (Ripple XRP) در سال ۲۰۱۲ معرفی شدند. ریپل نت به بانک ها و موسسات بزرگ متصل می ‌شود و انتقال پول یا سایر دارایی ها را می توان در بستر شبکه انجام داد. تمام تراکنش ها در دفترغیرمترکز ریپل (XRP Ledger) ثبت می شوند.

ارز ریپل یا به اختصار XRP، ارز مورد استفاده برای انجام تراکنش ها در شبکه ریپل است. ریپل به منظور تسهیل پرداخت های آنلاین به وجود آمد. هر تراکنش در ریپل حداکثر پس از فقط چهار ثانیه انجام می شود. برای مقایسه، بهتر می توان سرعت تراکنش ها را با شبکه اتریوم و بیت کوین مقایسه کرد. در اتریوم انجام یک تراکنش حداقل دو دقیقه طول می‌کشد. در بیت کوین این زمان ممکن است نسبت به ترافیک شبکه تا بیش از پنج ساعت هم برسد. در سیستم های سنتی شاید پرداخت ها فوری به نظر برسد، اما در واقع انتقال پول اصلی بین بانک ها، سه الی هفت روز زمان نیاز دارد.منبع:https://arzdigital.com/what-is-ripple/

برای استفاده از ارز ریپل نیاز به کیف پول قوی دارید که یکی کیف پول toastwallet نام دارد که برای همه سیستم عامل ها در دسترس است. toastwallet کیف پول مخصوص ارز ریپل است.
برای دانلود نرم افزار به سایت زیر بروید:
(برای مشاهده لینک لطفاً  وارد سایت شده یا ثبت نام کنید)

نمایی از کیف پول toastwallet :

https://toastwallet.com/screenshots/ss1.pnghttps://toastwallet.com/screenshots/ss2.pnghttps://toastwallet.com/screenshots/ss3.pnghttps://toastwallet.com/screenshots/ss4.png

آلبرت اینشتین گفت: من از روزی میترسم که فناوری بر انسانیت ما پیشی بگیرد. آن روز جهان پر خواهد شد از نسل انسان های احمق.