1

موضوع: قصد تلگرام برای ایجاد بزرگترین سرمایه گذار ICO با ۵۰۰ میلیون دلار

تلگرام قصد دارد با ۵۰۰ میلیون دلار برزگترین سیستم سرمایه گذاری ICO در تاریخ برای تامین مالی پلت فرم Blockchain جدید خود و رمزنگاری ارز تبدیل شود.

همانطور که TechCrunch امروز با اشاره به "منابع متعدد"، تلگرام قصد دارد تا به پیش فروش خصوصی به 500 میلیون دلار برسد.

آینده شبکه Telegram Open Network (TON) از نشانه های پرداخت های داخلی کاربر استفاده می کند.

Cointelegraph در ابتدا در TON در ماه دسامبر گزارش کرد، مقیاس تلاش تنها در حال حاضر آشکار است.

با توجه به منابع، یک سری از پیش فروش های خصوصی به تنهایی می تواند "تا 500 میلیون دلار" را افزایش دهد، در حالی که مرحله عمومی توزیع عمومی بعد از آن برنامه ریزی شده است که ارزش این نشانه را بین 3 تا 5 میلیارد دلار به ارمغان بیاورد. این باعث میشود ICO تلگرام به راحتی بزرگترین شرکتی باشد که ماه گذشته در حال ارائه 700 میلیون دلاری Block.One بود.

سرمایه گذاران "فراتر از دایره درونی" مدیر اجرایی Pavel Durov ممکن است حداقل 20 میلیون دلار خرید داشته باشند، TechCrunch در ادامه، در حالی که دیگران ممکن است محدود به خرید نشانه های TON با فیات باشند، نه Bitcoin یا Ethereum همانند ICO های قبلی.

شرکت های سرمایه گذاری نهادی بالا در این زمینه ابراز علاقه کرده اند، اما گفته می شود که دورو از اتخاذ پول نقد خود مراقبت می کند. این نشریه گزارش می دهد که روسیه همچنان تحت نظارت قانونی فروش نشانه های دیجیتال عمومی قرار دارد.

تلگرام در ماه های اخیر به طور خاص در روسیه پس از آن که حاضر به انتقال اطلاعات کاربر به مقامات مطابق با قوانین حفظ حریم خصوصی نیست، بحث برانگیز است.

راه اندازی کیف پول تلگرام در سال جاری در Q4 قرار گرفته است، با بسته کامل خدمات زیر در سال 2019 انجام شود.

لینک : https://cointelegraph.com/news/telegram … rgest-ever

ارز پک کوین رایگان : http://yon.ir/MeYd8